DZIĘKUJEMY! ❤️

Drodzy Rodzice,

Składamy gorące podziękowania za Wasze ogromne serce, energię i zaangażowanie w organizację naszego tegorocznego Festynu Rodzinnego!

To dzięki Waszej nieocenionej pomocy to wydarzenie stało się tak wyjątkowe, pełne radości i niezapomnianych chwil.

Chcielibyśmy podziękować Wam w szczególności za:

  • Niezwykłe zaangażowanie i pomoc w organizacji – za każdą parę rąk gotową do pracy, poświęcony czas wolny oraz logistyczne wsparcie przed, w trakcie i po zakończeniu imprezy.

  • Przygotowanie wspaniałych stanowisk – Wasza kreatywność przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Przepyszne ciasta, fantastyczne atrakcje, gry i animacje sprawiły ogromną radość wszystkim dzieciom (i dorosłym!).

  • Liczne przybycie – dziękujemy, że byliście tam razem z nami. Wasza obecność, uśmiechy i wspólna, rodzinna zabawa stworzyły niepowtarzalną, ciepłą atmosferę.

Pokazaliście, że jako społeczność potrafimy stworzyć coś naprawdę pięknego dla naszych dzieci.

Jesteśmy dumni, że możemy z Wami współpracować!

Z wyrazami szacunku i wdzięczności, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Dzieci