Zakończyła się XII edycja kampanii Rowerowy Maj 2026.
Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom i dzieciom za zaangażowanie i ogromny wkład w organizację
oraz realizację kampanii w naszej placówce.
Nasze przedszkole zajęło 87 miejsce w kategorii przedszkolnej Rowerowy Maj 2026 roku.
Spośród wszystkich zgłoszonych do kampanii placówek przedszkolnych,
przedszkole uzyskało wynik frekwencji 61,80% wszystkich możliwych przyjazdów odbytych
na rowerach, hulajnogach i rolkach, jako sposób dotarcia do placówki – promując zdrowy styl życia,
aktywność fizyczną i troskę o środowisko. Grupą o najwyższej frekwencji okazały się Motylki z wynikiem 72,40%.
Dzieci z grupy Motylków otrzymały nagrodę grupową, bilety do kina Helios.
Wszystkie grupy otrzymały nagrody indywidualne.
Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom.


