Zakończyła się XII edycja kampanii Rowerowy Maj 2026.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom i dzieciom za zaangażowanie i ogromny wkład w organizację

oraz realizację kampanii w naszej placówce.

Nasze przedszkole zajęło 87 miejsce w kategorii przedszkolnej Rowerowy Maj 2026 roku.

Spośród wszystkich zgłoszonych do kampanii placówek przedszkolnych,

przedszkole uzyskało wynik frekwencji 61,80% wszystkich możliwych przyjazdów odbytych

na rowerach, hulajnogach i rolkach, jako sposób dotarcia do placówki – promując zdrowy styl życia,

aktywność fizyczną i troskę o środowisko. Grupą o najwyższej frekwencji okazały się Motylki z wynikiem 72,40%.

Dzieci z grupy Motylków otrzymały nagrodę grupową, bilety do kina Helios.

Wszystkie grupy otrzymały nagrody indywidualne.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom.